Fam Fara – meble na lata

Tworzymy przedmioty estetyczne i funkcjonalne z materiału, który jest nie tylko trwały, ale przede wszystkim przyjazny dla środowiska i naturalnie piękny. W naszym dążeniu do porządkowania przestrzeni, przyświeca nam idea wielofunkcyjności, elastyczności i minimalizmu.

Projektujemy meble na lata, których nienachalna, neutralna estetyka świetnie wpasowuje się do różnych wnętrz, a lekkość konstrukcji i wymienność wybranych elementów umożliwia ich łatwy transport i adaptację do zmiennych potrzeb użytkowników w coraz bardziej mobilnym świecie.

Naszym wyróżnikiem jest jakość – każdy mebel wykonujemy na zamówienie, dbając o najmniejszy detal i rzetelne wykończenie. Eksperymentując i testując nasze projekty na sobie i najbliższych, stajemy się użytkownikami własnych mebli, spontanicznie rozwiązując napotkane problemy i stale wymagając od siebie coraz więcej. Wynikiem tego procesu są meble, które sprawdzą się nie tylko w biurze czy salonie, ale także w pokoju dziecięcym – tym magicznym miejscu, w którym nie obowiązuje prawo grawitacji i continuum czasoprzestrzenne,  a szafy i łóżka muszą być nie tylko wytrzymałe, ale i elastyczne, by swobodnie zmienić się w statek kosmiczny lub dryfującą tratwę :).

W procesie projektowym korzystamy ze wsparcia profesjonalistów z firmy HABE Kinga Kosińska sp. z o.o., która  jest właścicielem marki i głównym producentem naszych mebli. W ten sposób FAM FARA jest bogatsza o doświadczenie i wiedzę firmy od lat działającej na rynku.